سردار سپهر در پنجمین جشنواره هنری سپاه:

نیازمند کار برجسته و متعالی در عرصه فرهنگی هستیم

شناسه : ۱۰۰۱۶

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی‌فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه نیازمند کار برجسته و متعالی در عرصه فرهنگی هستیم گفت:‌ تولیدات فرهنگی باید مفاهیم راهبردی امام و ولی را در عرصه‌های مختلف پیاده کند .

سردارسرتیپ پاسدار محمد حسین سپهر معاون هماهنگ کننده نماینده ولی‌فقیه در سپاه  در مراسم پنجمین جشنواره هنری سرود و تواشیح سپاه پیرامون فعالیت‌های فرهنگی هنری سپاه، اظهار داشت: یکی از مشکلات امت‌های توحیدی این بوده که در تبعیت از امام(ره) و ولی خود در نقاط عطف، به درستی عمل نکردند به عبارت دیگر فروپاشی تمدن‌های بزرگ اسلامی به دلیل ملازم امام نبودن، است.

وی افزود: تفرقه، عدم انسجام و اتحاد، تلخی‌های زیادی را و در طول تاریخ برای ما به همراه داشته است؛ لذا امروز باید از آن دوران عبرت بگیریم و اگر می‌خواهیم تمدن‌ساز باشیم باید گوش به امام داشته باشیم زیرا چنانچه تمام فعالیت‌های متنوع فردی، اجتماعی و حتی حکومتی با امام همراه باشد، توفیقات زیادی کسب خواهیم کرد.

سردار سپهر ادامه داد: امروز در سپاهی خدمت می‌کنیم که همه امیدهای جهان اسلام به نظام جمهوری اسلامی ایران و این نظام هم همه امیدش از زبان امام و رهبری به سپاه است؛  لذا در همه عرصه‌ها باید ستون مستحکم انقلاب باشیم.

وی همچنین عنوان کرد:  ما باید در همه عرصه‌های فکر و عمل جهادی حضور داشته باشیم که اگر حضور نداشته باشیم در دنیا و آخرت مجازات می‌شویم.

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی‌فقیه در سپاه تصریح کرد: امروز شما پاسداران که در صحنه‌های هنر و هنرمندی فعالیت می‌کنید باید فعالیت‌های شما نسبت به دیگران برتر باشد به عبارت دیگر ما در سپاه احتیاج به کارهای کمی نداریم، بلکه برای ما کیفیت مهم است.

وی با بیان اینکه متاسفانه مرجع فکری برخی در جامعه هنرمندان، خوانندگان، مدلینگ‌های غربی، رفتار زشت و خشن نظام سلطه شده که این می‌تواند به فروپاشی فرهنگی منجر شود، گفت: در دو عرصه سخت اقتصادی و فرهنگی مشکل داریم به همین خاطر در عرصه فرهنگی به کار نمونه و برجسته و متعالی نیاز داریم؛ تولیدات فرهنگی باید مفاهیم راهبردی امام و ولی را در عرصه‌های مختلف پیاده کند و این یعنی استکبار ستیزی، انقلابی گری، اقتصاد مقاومتی، ناکام گذاشتن دشمنان داخلی و خارجی و پشتیبانی از جبهه مقاومت.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ناظر تارنما در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کلیپ هفته

فیلم / اشکهای حاج قاسم سلیمانی در کنار اروند

مصاحبه و گفتگو
آخرین مطالب