فرمانده سپاه عاشورا:

ماهیت انقلاب اسلامی ظلم ستیزی و سلطه ناپذیریست

شناسه : ۱۰۰۲۷

فرمانده سپاه عاشورا در آیین گرامیداشت سرداران و ۲۳۰ شهید شهرستان هریس در جمع خانواده شهداء ، بسیجیان و مردم این شهرستان ماهیت انقلاب اسلامی را ماهیتی ظلم ستیز و سلطه ناپذیر خواند .

به گزارش سپاه عاشورا؛ فرمانده سپاه عاشورا در آیین گرامیداشت سرداران و ۲۳۰ شهید شهرستان هریس در جمع خانواده شهداء ، بسیجیان و مردم این شهرستان ماهیت انقلاب اسلامی را ماهیتی ظلم ستیز و سلطه ناپذیر خواند .

سردار غلام عسگر کریمیان فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به مطلب فوق گفت : ما سربازان ولایت و انقلاب باید در رصد مسیر حرکت نظام و انقلاب که همانا اعتلای عدالت اسلامی و باز تولید روح تولید است با وسواس و دقت کامل عمل کنیم تا مبادا این حرکت از مسیر اصلی خود منحرف شود .

کریمیان ادامه داد : امروز اساسی ترین چالش پیش روی نیروهای انقلابی ، انقلابی ماندن و دشمن شناسی است و از شاخصه های مهم آن از زبان رهبر معظم انقلاب عدم تبعیت از دشمن ، تقویت روحیه استکبار ستیزی و اعتماد به وعده های الهی است .

کریمیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سیاست های اساسی امروز دشمن در جهت تضعیف قدرت ملی در حوزه های سیاسی ، قومیتی و مذهبی ، اختلاف افکنی و دوقطبی کردن جامعه است گفت : دوقطبی کردن و ایجاد اختلاف مردم با مردم ، مسئولین با مسئولین و وارد کردن افکار التقاطی در متن باورهای اصیل دینی حربه خطرناک دشمن است که تنها راه مقابله با آن و تقویت قدرت ملی، حفظ وحدت ، یکپاچکی و انسجام است .

بعد از سردار کریمیان جانباز سرافراز سید نورالدین عافی (پسر ایران) به خاطره گویی پیرامون جنگ و دفاع مقدس پرداخت وضمن اشاره به عملیات والفجر و سختی های این عملیات و عملیات های دیگر و نقش شهدا و جانبازان شهرستان هریس در دفاع مقدس به خاطره گویی درباره سردار قاسم هاشمزاده هریسی و تعدادی از شهدای هریسی که با وی هم رزم بودند از جمله شهید بزرگوار سید علی اکبر مرتضوی پرداخت. پس از سخنرانی و خاطره گویی وی گروه سرود بسیج دانش آموزی به اجرای سرود پرداخت. پس از اجرای سرود معاون عمرانی استانداری آذربایجانشرقی جانباز سرافراز مهندس محمدصادق پور مهدی پیرامون جنگ و دوران دفاع مقدس سخنرانی کوتاهی ارائه نمودند و جنگ امروز که جنگ نرم دشمن علیه نظام است را مهم تر از جنگ سخت دوران دفاع مقدس قلمداد نمودند. پس از اتمام سخنرانی ها از تمبر یادبود یادواره سرداران و ۲۳۰ شهید شهرستان هریس با حضور مسئولین استانی و شهرستانی رونمایی شد.

یادواره گرامیداشت سرداران و ۲۳۰ شهید شهرستان هریس

رونمایی از تمبر یادبود  دومین یاواره شهدای شهرستان هریس

یادواره گرامیداشت سرداران و ۲۳۰ شهید شهرستان هریس

یادواره گرامیداشت سرداران و ۲۳۰ شهید شهرستان هریس

یادواره گرامیداشت سرداران و ۲۳۰ شهید شهرستان هریس

رونمایی از تمبر یادبود یادواره گرامیداشت سرداران و ۲۳۰ شهید شهرستان هریس


نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ناظر تارنما در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کلیپ هفته

فیلم / اشکهای حاج قاسم سلیمانی در کنار اروند

مصاحبه و گفتگو
آخرین مطالب