کتاب خاطرات پنهان

خاطرات پنهان

شناسه : 10039

هدف از نوشتن کتاب خاطرات آزاده، جانباز سرافراز سرهنگ پاسدار خلیل فتحی، رسیدن به نقطه قوت قلب، همان محبت خدایی که در دل داشتم و برای به دست آوردن محبت خدایی در دلم به هر دری زدم. اما این محبت در دلم به وجود نیامد، تا اینکه فرمایش حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) توجهم را جلب كرد كه فرمودند: زنده نگه‌داشتن یاد شهدا كمتر از شهادت نیست. و در پی آن راه شهدا را انتخاب کردم. وقتی دل‌تنگ می‌شدم به مزار شهدا می‌رفتم تا آرام بگیرم، تصمیم گرفتم باید راهشان همیشه پایدار بماند. خاطره‌هایشان همیشه زنده بماند. جهت نوشتن خاطرات در سپاه مرند با آقای سخاوت نیازی مشورت کردم آن‌ها هم آقای خلیل فتحی را برایم معرفی کردند. وقتی آزاده سرافراز خلیل فتحی را ملاقات کردم یک حس غریبی در دلم زنده شد سخنان دل‌نشین معمار انقلاب حضرت امام خمینی(ره) در وجودم متجلی شد كه فرموده بودند: اگر روزی اسرا برگشتند و من نبودم، سلام من را به آن‌ها برسانید و بگویید خمینی در فكرتان بود. متوجه شدم خاک‌پایشان هستم و تلاش خود را با كمك آقای رضا فتحی آغاز كنم.

هدف از نوشتن کتاب خاطرات آزاده، جانباز سرافراز سرهنگ پاسدار خلیل فتحی، رسیدن به نقطه قوت قلب، همان محبت خدایی که در دل داشتم و برای به دست آوردن محبت خدایی در دلم به هر دری زدم. اما این محبت در دلم به وجود نیامد، تا اینکه فرمایش حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) توجهم را جلب كرد كه فرمودند: زنده نگه‌داشتن یاد شهدا كمتر از شهادت نیست. و در پی آن راه شهدا را انتخاب کردم. وقتی دل‌تنگ می‌شدم به مزار شهدا می‌رفتم تا آرام بگیرم، تصمیم گرفتم باید راهشان همیشه پایدار بماند. خاطره‌هایشان همیشه زنده بماند. جهت نوشتن خاطرات در سپاه مرند با آقای سخاوت نیازی مشورت کردم آن‌ها هم آقای خلیل فتحی را برایم معرفی کردند.

وقتی آزاده سرافراز خلیل فتحی را ملاقات کردم یک حس غریبی در دلم زنده شد سخنان دل‌نشین معمار انقلاب حضرت امام خمینی(ره) در وجودم متجلی شد كه فرموده بودند: اگر روزی اسرا برگشتند و من نبودم، سلام من را به آن‌ها برسانید و بگویید خمینی در فكرتان بود. متوجه شدم خاک‌پایشان هستم و تلاش خود را با كمك آقای رضا فتحی آغاز كنم.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ناظر تارنما در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کلیپ هفته

فیلم / اشکهای حاج قاسم سلیمانی در کنار اروند

مصاحبه و گفتگو
آخرین مطالب