وصیت نامه شهید محمد روحي كندواني

شناسه : 10193

وصیت نامه شهید محمد روحي كندواني

بسم الله الرحمن الرحیم

شما اي مسلمانان عزيز، راه حسين (ع) را انتخاب كنيد و زير بار هيچ گونه زور و ظلم بيگانگان نرويد و كاري را كه مي كنيد فقط به خاطر الله باشد نه كس ديگر. شما اي ملت مسلمان، در برابر اين زورگویي ها دست از مبارزه برنداريد كه خدا در قرآن چنين           مي فرمايد:

« يا ايها الذين آمنوا استعينوا بالصبر و الصلوه ان الله مع الصابرين » ؛

« اي كساني كه ايمان آورده ايد، از مقاومت و پايداري در راه سختي ها و ناملايمات در جنگ با دشمن خدا و مردم و پيوند با خدا و نماز كمك بگيريد و بدانيد كه خداوند با مقاومت كنندگان است. »

اين جنگ تحميلي رژيم صدام عليه جمهوري اسلامي نيز تازه ترين توطئه امپرياليسم براي به زانو آوردن كشور سربلند ايران بود. ولي مقاومت يكپارچه و پيروز امت و رشادتهاي ارتش و سپاه رزم آور اسلام خيلي زود صدام را وادار به تسليم كرد. نغمه شوم جدایي و اختلاف بين ملت و تضعيف روحانيت پيشتاز و انقلابي آخرين حربه آمريكاست. اين اختلاف كه در نهايت پراكندگي بين صفوف متحد و به هم فشرده امت را در پي دارد، اينك دامنگير ايران اسلامي شده است. آيا وقت آن نرسيده است كه از خواب غفلت بيدار شده موقعيت حساس كنوني را درك كنيد و فرياد وحدت طلب امام را به گوش جان بشنويد؟ آيا وقت آن نرسيده است كه از تنگ نظري ها و دفع يكديگر بپرهيزيم؟

شما اي منافق خلق كه دم از اسلام مي زنيد، هيچ كارتان با اسلام جور نيست. شما همان نوكران آمريكاي جنايت كار هستيد كه با عمل خود نشان داده ايد. اين را بدانيدكه ملت مسلمان ايران ديگر گول حرفهاي كثيف شما را نمي خورند. اي ملت مسلمان از شما          مي خواهم كه راه امام امت را كه متصل به امام زمان است، پي گير باشيد.

والسلام علیکم و رحمه الله وبرکاته

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ناظر تارنما در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کلیپ هفته

فیلم / اشکهای حاج قاسم سلیمانی در کنار اروند

مصاحبه و گفتگو
آخرین مطالب