وصیت نامه شهيد حسين جعفري

شناسه : ۱۰۳۸۰

وصیت نامه شهيد حسين جعفري

بسم الله الرحمن الرحيم

 « بسيجي ها آيه قرآنند »  (امام خميني)

« ان الله مع الصابرين »  (سوره بقره آيه 152)

ما به اين آيه ایمان داريم و یقین داریم خداوند صبركنندگان را دوست دارد. مادر، پدر، برادران و خواهرانم، اگر شهيد شدم در تشييع جنازه‌ام گريه نكنيد كه دشمن از اشك‌های شما سوء استفاده نكند. گریه نکنید چون امام خميني بت‌شكن و ابراهيم زمان در شهادت پسر عزيزش گريه نكرد.

به شما برادران حزب الهي كه در نهادها فعاليت مي‌كنید توصيه مي‌کنم: مسؤوليتي كه در جمهوري اسلامي به شما محول مي‌شود، با جان و دل قبول كنيد و نگذاريد كه اين      طاغوت پرستان در آن جایگاه‌ها جايگزين شوند. برادران حزب الهي، خانواده‌هاي شهدا، اسرا، معلولين، مصدومين و رزمندگان، امام عزيزمان را تنها نگذاريد. هوشيار باشيد! نگذاريد اين ستون پنجمی‌ها و منافقين در شهرها و روستاها شايعه‌پراكني كنند و قلب تپنده ی مسلمين، امام عزيزمان را ناراحت كنند.

چند جمله با برادران همشهري و هم‌روستایي و تمامي خانواده‌مان دارم: برادران، اين راه را با آگاهي كامل انتخاب كرده‌ام و اين راه همان راهی است كه امام حسين (ع)، جان خود را در همان راه، فداي اسلام نمود.

وصيت به پدر، مادر، برادران، خواهران و فاميل‌هايم: هميشه و در هر حال به ياد خدا باشيد. قوانين و فرمان های اسلام را عمل نمایيد؛ چرا كه اسلام تنها راه نجات و سعادت ماست. در فکر آخرت‌تان باشید و سعي كنيد توشه‌اي برای آن روز جمع کنید. به مجالس اباعبدالله(ع)، شهدا، دعای توسل و دعاي كميل اهميت زيادي بدهيد؛ مخصوصاً نمازهايتان را با نماز جماعت بخوانيد. به فرزندانتان  نماز خواندن ياد بدهيد و به گونه‌ای تربیت شان کنید که از سربازان با ايمان، عاشق شهادت و از سربازان واقعي اسلام و آقا امام زمان (عج)، گردند. از همه كساني كه رنجشی از من یا حقي بر گردنم دارند، طلب بخشش مي نمايم. از تمامي اهل خانواده طلب بخشش مي‌کنم. امیدوارم خداوند گناهان ما را بیامرزد. برای سلامتی امام، رزمندگان اسلام و اسرا دعا کنید.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

مورخه 15/11/64

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ناظر تارنما در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کلیپ هفته

فیلم / اشکهای حاج قاسم سلیمانی در کنار اروند

مصاحبه و گفتگو
آخرین مطالب