وصیت نامه شهید حمید اکبریان

شناسه : ۱۰۳۸۳

وصیت نامه شهید حمید اکبریان

بسم الله الرحمن الرحيم

« بکشید ما را ملت، بیدارتر می‌شود.»  (امام خمینی)

 « انّاللهُ و انّا الیه راجعون.»

« ما آفریده خدا هستیم و به سوی او نیز مراجعت خواهیم کرد.»   (قرآن کریم)

 با سلام بر مهدی(عج) و با درود فراوان به نایب بر حقش، امام خمینی؛ با درود فراوان به ملّت قهرمان و شهیدپرور ایران؛ با درود فراوان به گروه مقاومت شهید رجایی روستای ورجوی، وصیت خود را آغاز می‌نمایم:

 شاید آخرین بار باشد که فرصتی می‌یابم و این وصیت‌نامه را خدمت ملت قهرمان و صبور ایران و خانواده ی خود تقدیم می نمایم. خدا را شکر گزارم که به من فرصت داد تا آگاه تر شوم و دنیا را با دیدی دیگر نگاه کرده و هدفم را پیدا کنم.

 بنده در این دنیا به این نتیجه رسیدم که باید از امام پیروی کرد؛ چرا که پیروی از او مثل پیروی از پیامبر اکرم(ص) است؛ از دیگر برادرانم نیز خواستارم سخنان گوهر بار امام را ‌ جامه ی عمل بپوشانند. وصیت شهیدان، اطاعت از امام است. هر برادری که شهید می‌شود مسؤولیتی بر دوش دیگران می‌افزاید. لذا باید احساس مسؤولیت کنیم.

از همسر خود خواهش می‌کنم که فرزندان مرا به گونه ای تربیت کند که جنگجو و حزب الهی بار آیند و راه مرا ادامه دهند.

 در این وصیت‌نامه همسر خود را ولی و وصی خود انتخاب می‌کنم و از لطف او بی نهایت متشکرم. از او می‌خواهم که بدهی ها و بستانکاری هایم را رتق و فتق کند و مرا مشغول ذمه نگذارد. در ضمن فرزندم حسین را همیشه به مسجد بفرستد و سعی نماید او درسش را ادامه دهد.

 چون بنده در راه حق شهید شدم و از حق پیروی نمودم لذا هیچ ضرورتی ندارد، خیرات بدهند. اگر تمایل داشتند که هیچ وگرنه هزینه اش را صرف جنگ زدگان کنند. در آخر از خانواده‌ام خواستارم اگر جنازه ی بنده به دستشان رسید، در تشيیع جنازه ام بلند گریه نکنند و در ورجوی به خاک بسپارند.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ناظر تارنما در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کلیپ هفته

فیلم / اشکهای حاج قاسم سلیمانی در کنار اروند

مصاحبه و گفتگو
آخرین مطالب