وصیت نامه شهید شهيد عباس فرهادي

شناسه : ۱۰۴۰۱

وصیت نامه شهید شهيد عباس فرهادي

بسم الله الرحمن الرحيم

« الذين قالوا ربنا الله ثم استقاموا تتنزل عليهم الملائكه الا تخافوا و لا تحزنوا »

(كساني كه گفتند الله پروردگار ماست و سپس در راه آن استقامت ورزيدند فرود مي آيند بر او ملائكه ها و مي گويند نترسيد و غم مخوريد.)   (قرآن كريم)

با درود فراوان به رهبر كبير انقلاب اسلامي ايران، امام خميني و با درود فراوان به ارواح شهيدان گلگون كفن ايران و با آرزوي پيروزي نهايي رزمندگان اسلام در جبهه هاي حق عليه باطل.

« جوانان به جبهه ها اعزام شوند تا رژيم منحط عراق را از بين ببرند.»   (امام خميني)

اي خدايي كه مرا از يك ذره خاك آفريده اي ومرا به صورت انسان كامل در آوردي، معبودم تويي! معشوقم تويي! تو هر كجا باشي من به طرف تو روي مي آورم! تو بودي كه قلب مرا پاك كردي و از ظلمت به نور كشاندي! تو هستي كه به من جان دادي و حالا هم مي خواهي بگيري. اي خدا تو خودت شاهد و آگاهي، اي زمان تو نيز گواه باش و تو اي تاريخ در دفترت ثبت كن كه من با آگاهي و عزمي راسخ و اراده ای كامل براي حفاظت ازقرآنم و دفاع از ميهن اسلامي ام و دفاع از آبرو و حيثيت و شرف ام به جبهه‌ی حق عليه باطل عازم شدم تا با صداميان كافر بجنگم و دست جنايت كاران آمريكايي را از مملكت اسلامي خودم قطع نمايم. و بدانيد مردم حزب الله ايران تا آخرين نفس و تا آخرين قطره‌ی خونم كه در رگ هايم جاري است جنگ خواهم كرد تا اين كه بكشم يا كشته شوم پيروزم.

و دراين جا قرآن كريم مي فرمايد:

« و لا تحسبن الذين قتلو في سبيل الله امواتا بل احياء عند ربهم يرزقون »   (سوره آل عمران)

سلام بر پدرم:

تو بودي كه روزها و شب ها كار كردي و با دست هاي پينه بسته مرا به اين سن رساندي و مثل امام حسين (ع) فرزند خودت را به قربانگاه روانه كردي. سلام به مادرم و به برادرانم، مادرم تو بودي كه مرا نه ماه در شكم ات نگه داشتي وسپس دو سال مرا شير دادي و شب ها نخوابيدي و استراحت نكردي كه خداي نكرده فرزندم گرسنه شود و گريه كند و مرا خوب تربيت نمودي و به بيست سالگي رساندي.

مادر و پدر مهربانم، اگر فرزندتان شهيد شد اصلاً گريه و زاري نكنيد. فقط در اتاقم يك چراغ روشن كنيد. حتماً روزهاي پنج شنبه كنار قبرم بيایید و هيچ گونه ناراحت نباشيد چون فرزندتان مثل امام حسين (ع) در دفاع از دين اسلام و قرآن جان خود را از دست داده است. توصيه اي به برادرانم كه نور چشمانم هستند دارم؛ برادرانم اگر من لياقت داشتم و شهيد شدم اصلاً ناراحت نباشيد.

بدانيد اي مردم ايران من نه غربي بوده ام و نه شرقي، بلكه صراط مستقيم مي رفتم و آخر هم رفتم و شما اي خواهرانم، مثل زينب(س) باشيد و زينب وار زندگي كنيد و مثل زينب(س) دشمنان را رسوا سازيد.

 و توصيه به برادران حزب الله دارم: نگذاريد دشمن به درون تان رخنه كند. هميشه طرفدار حق و عدالت باشيد. برادرانم بسيج را نيرومندتر كنيد و از داخل شدن اشخاص پست به بسيج خودداري كنيد و نيز دعاي كميل برگزار كنيد و نمازتان حتماً بخوانيد و نماز شب را به پاداريد.

هم چنین توصيه اي به مردم حزب الله ايران دارم: هميشه در صحنه باشيد و براي طول عمر امام امت خميني بت شكن دعا كنيد. سنگرهاي برادران را خالي نگذاريد و اسلحه را برگيريد و به جبهه ها رو آوريد تا خداوند اسلام را پيروز گرداند. امام مي فرمايد: « هر پرچمي از دست تواناي سرداري بيفتد، سردار ديگري آن را برداشته و به ميدان خواهد آمد» از جوانان ميهن اسلامي خودم مي خواهم به جبهه ها اعزام شوندتا به زودي صدام كافر را سرنگون نمايند. اي مردم بدانيد كه در اين جهان ذلت بار به جز گناه كردن چيز ديگري وجود ندارد خودتان را از اين آتش جهنم نجات دهيد و وارد بهشت شويد. و من هم به نداي « هل من ناصر ينصرني» حسين زمان لبيك گفتم و عازم جبهه شدم. اگر خداوند حاجت مرا برآورده كرد و در رديف شهيدان قرار داد، بدانيد به آرزويم رسيده ام. به من جوان ناكام نگویيد، زیرا من در سنگر خون به كام خود رسيده ام. در آخر از خانواده‌ام و دوستانم و ازتمامي اهالي قره تپه حلاليت مي خواهم. اگر از من بدي ديده اند آخرين لحظه هاي عمرم است، از من در گذريد و مرا حلال كنيد. نيز از مادر، نور چشمم حلاليت مي خواهم كه شيرش را به من حلال کند. مادرم، ناراحت نشو، افتخار كن كه فرزندت را درراه قرآن و اسلام دادي. ان‌شاءالله مادر در آخرت تو هم درميان ليلاها قرار مي گيري زیرا پسرت را با دست خود كفن پوشاندي و به ميدان نبرد عازمش كردي. ديگر توصيه اي ندارم جز اين كه براي طول عمر امام امت دعا كنيد و از خداوند بخواهيد که اين انقلاب رابه انقلاب مهدي(عج) متصل نمايد و هر چه   سريع تر پيروزي نهایي رزمندگان اسلام رابر مسلمين عنايت فرمايد و نيز به هم كلاسانم و به همسنگرانم سلام مي رسانم واز شما هم مي خواهم سنگرتان راخالي نكنيد. دعاي هميشگي مارزمندگان حزب الله:

خدايا خدايا تو را به جان مهدي تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار

 از عمر ما بكاه بر عمر رهبرافزاي

از صحنه روزگار منافقين را بردار اسلامم لشكرش راپيروزشان بفرما.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

26/8/62

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ناظر تارنما در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کلیپ هفته

فیلم / اشکهای حاج قاسم سلیمانی در کنار اروند

مصاحبه و گفتگو
آخرین مطالب