وصیت نامه شهيد غلامعلي حيرتي

شناسه : 10414

وصیت نامه شهيد غلامعلي حيرتي

بسم الله الرحمن الرحيم

« و لا تحسبن الذين قتلوا في سبيل الله امواتا بل احياء عند ربهم يرزقون »

(گمان نكنيدكساني كه در راه خدا كشته مي شوند مرده اند بلكه زنده هستند ودر نزد خدا روزي مي خورند.)

شهادت انتخابي است آگاهانه و شهيد، گزينش گري است متعهد و مسؤول كه گذرگاه شهادت را بر مبناي ويژگي ها و نيازهاي زمان خويش براي رسيدن به اهداف الهي بر مي گزيند و تمام زحماتش در جهت تكامل تاريخ و رسيدن به حكومت الله و حكومت صالحان و مستضعفان شكل مي گيرد. شهيد همچو شمعي است كه به اطراف خود نور پخش مي كند و به جامعه حركت و روشنايي مي دهد. خون شهيد در رگ هاي مردم به جريان مي افتد و تأثير       مي كند. مردم پر جوش و خروش مي شوند و خود را براي مبارزه با هر نوع مهاجم و متجاوز آماده مي كنند و اگر نفس اماره بر آن ها غلبه نكند راه شهيد را ادامه مي دهند.

باري اگر بنده شهيد شدم، بدانيد كه من نه به راست وابسته بودم و نه به چپ، بلكه مستقيم در راه الله و پيرو دستورات خدا بودم بدانيد اگر بنده شهيد شدم کسی مرا تحريك نكرده بود. نه من با راي كسي به جبهه آمده ام و نه زوري بود، بلكه من با احساس اين كه بتوانم در صف رزمندگان باشم و در راه خدا بجنگم و در نزد خدا عزيز باشم، پدر و مادر خود را رها كردم و به جبهه آمدم به امید اين كه خداوند گناهان ما را بيامرزد.

 جبهه اي كه در آن انسان از دو جنبه جنگ مي كند، اول مبارزه با دشمن كه جهاد اصغر است، و بعد مبارزه با نفس، كه همان خودسازي است يعني جهاد اكبر. اگر انسان هوا و هوس و نفس اماره را رام و مطيع كند و بر خود غلبه كند مي تواند به خدا نزديك تر شود و ارتباطش با خدا بهتر برقرار گردد. خدا نيز با امدادهاي غيبي و توجهات الهي او را ياري    مي كند تا در زير رگبار مسلسل هاي دشمن در امان باشد. باري برادران، اگر من لياقت شهادت داشته باشم و بتوانم به صف شهيدان برسم و در نزد خدا از عزيزان او باشم بدانيد كه من براي استقرار حكومت الله و عدالت جهاني (كه جهان در انتظار اوست) به جبهه آمدم تا بتوانم در ظهور حضرت مهدي (عج الله تعالي فرجه شريف) نقشي داشته باشم.

باري برادران، اگر كسي اذيتي از من ديده است مرا ببخشد. به هر كس که بدي كرده ام از   حق اش ما بگذرد. برادران در راه خدمت به جامعه دريغ نورزيد و با اين كه كار خود را انجام مي دهيد در كار جامعه نيز پيش قدم باشيد. با اين كه ما هيچ كاري انجام نداده ايم، باری شما پشتيبان ولايت فقيه باشيد كه خدا آن را بر انسان سفارش كرده است «اطيعوالله و اطيعو الرسول و اولي الامر منكم» پشتيبان روحانيان مبارز و متعهد باشيد. برادران سعي كنيد گول دشمنان را نخوريد و در نمازهاي جماعت شركت كنيد و از خدا غافل نباشيد ودعاهاي روزمره و دعاي كميل –ندبه –سمات – دعاي توسل و مخصوصاً دعاهاي فرج را بخوانيد تا اين كه خداوند متعال در ظهور ايشان تعجيل كند و عدالت اجتماعي برقرار شود و جهان درآسايش كامل باشد. برادران در كتابخانه فعاليت زياد داشته باشيد و از كتاب خواندن غفلت نورزيد.

به اميد پيروزي رزمندگان جبهه هاي حق عليه باطل و به اميد ظهور حضرت مهدي(عج) و به اميد آزادي كربلا.

خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار

ما را فداي او كن او را خودت نگهدار

بار خدايا رزمندگان را به پيروزي كامل و نهايي برسان.  ان‌شاءالله

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ناظر تارنما در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کلیپ هفته

فیلم / اشکهای حاج قاسم سلیمانی در کنار اروند

مصاحبه و گفتگو
آخرین مطالب