وصیت نامه شهید فریدون جعفری

شناسه : 10416

وصیت نامه شهید فریدون جعفری

بسم الله الرحمن الرحيم

درود بر رهبر کبیر انقلاب و سلام بر روحانیون مبارز ایران. سلام خود را با بهترین آرزوهای قلبی همراه می سازم، آرزوهایی توأم با صفا، صمیمیت، خلوص نیت و پیروزی کلیه ی رزمندگان اسلامی‌میهن مقدس ایران و نابودی تمام کافران ضد بشر. هم چنین زمینه ی قیام مهدی (عج) را از بارگاه احدیت آرزومندم.

پدر گرامی‌و مادر مهربانم، خدا بهتر از هر کس می‌داند که چقدر به خاطر این انقلاب و به خاطر پا بر جا ماندن پرچم خونین اسلام کوشش نمودم تا من نیز بتوانم سهمی در این انقلاب اسلامی داشته ‌باشم. مادر، چگونه می‌توانستم بی تفاوت باشم وقتی که هر روز عده ای از فرزندان نجیب این خاک به لقای خدا نایل می‌شوند؟ چگونه می‌توانستم خود را سرزنش نکنم؟ مگر انسان بیشتر از یک بار می‌میرد؟ مگر این بدن ها را خداوند به ما نداده، پس چرا نتوان باز به خدا اهدا کرد؟ مگر امام حسین بن علی (ع) نفرموده است: «اگر بدن ها برای مرگ آفریده شده است، چه بهتر که مرگ آدمی ‌شهادت در راه خدا باشد.» با این حال می‌دانم مرگ من برای شما خیلی سنگین است، مگر مرگ حسین (ع) بر فاطمه (س) سنگین نبود؟! مگر    آن ها نبودند که کشته شدند تا دین اسلام، زنده بماند؟!

برادر گرامی،‌تنها خواسته ای که از شما دارم این است: راه مرا که همان راه خدا و راه امام عزیز، خمینی بت شکن است، ادامه بده، چون این یکی از مهم ترین آرزوهای من در زندگی ام بود. برادر، بعد از مرگم باید به خود بیایی، چون برادری را در راه خدا قربانی کرده ای. باید به خودت افتخار کنی که بعد از این سر بلند هستی و خواهی بود.

ای امت مسلمان، شما را به جان عزیزان تان قسم می دهم هیچ وقت از همدیگر جدا نشوید و همیشه دوشادوش هم برای ریشه کن کردن دشمنان اسلام همان استعمارگران و ظالمان، متحد شوید و چنان ضربه ای هولناک بر پیکر جباران و از خدا بی خبران وارد سازید که تا روز رستاخیز نتوانند بر اسلام تعدّی نمایند.                        والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ناظر تارنما در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کلیپ هفته

فیلم / اشکهای حاج قاسم سلیمانی در کنار اروند

مصاحبه و گفتگو
آخرین مطالب