وصیت نامه شهيد فيض الله بخشيان

شناسه : 10418

وصیت نامه شهيد فيض الله بخشيان

بسم رب الشهدا ء والصديقين

بسم الله الرحمن الرحيم

خداوند تبارك و تعالي خطاب به حضرت داود مي فرمايد:«يا داود من طلبني وجدني ومن وجدني عرفني و من عرفني عشقني ومن عشقني عشقته و من عشقته قتلته فعلي ديته و من علي ديته و انا ديته»

ضمن سلام برشما و درود به رهبر كبير اسلام، امام خميني و شهداي انقلاب.

 اگر معشوق و تنها معبود من، عاشقم شد و مرا كشت، در آن صورت با سخنان و پيام هاي ناقابلم وقت تان را مي گيرم. در صورت عمل به وصیت هایم روح من از شما راضي     خواهد شد.

پدر و مادر مهربانم، مرا ببخشيد و حلال کنید. شما را به خون حسين(ع) و به عصمت فاطمه‌ زهرا(س) قسم مي دهم كه در سوگ من ناراحت نباشيد و اصلاً گريه نكنيد و بدانيد كه فرزند شما راحت شده و از اين دنياي لجن و تاريك به منزل ابدي (كه همگي خواهيد آمد) رفته و به آرزوي قلبي خود رسيده است. بعد ازمن اسم فرزندم را اگر پسر شد علي و اگر دختر شد زينب بگذاريد. در تربيت او كوشا باشيد و اگر با لطف خداوند بزرگ شد، به او بگویيد كه پدرش اسمش راگذاشته تا در جامعه علي وار يا زينب وار باشد.

 و تو اي خواهر وبرادرانم كاملاً در اطاعت پدر و مادرمان باشید. خواهر بزرگم هم چون زينب(س) بعد از من صبور باش.

اما شما برادران ديني وحزب اللهي ام و كساني كه نامه را مي خوانند، هميشه در زندگي قرآن را معيار شناخت و راهنماي زندگي خود قرار دهید تا رستگار شويد. تا آخرين قطره‌ی خون پشتيبان انقلاب اسلامي به رهبري امام خميني و ولايت فقيه باشيد. هميشه مبلغ و معلم راستين اسلام باشيد ودر هر كجا كه هستيد با منافقين و كفارو دشمنان خدا بجنگيد و آن جا را جبهه‌ی حق عليه باطل كنید. نمازهايتان خالص براي خدا باشد و در ضمن در جامعه خودمان يك انجمن اسلامي توسط افراد صالح كه از آرزوهايم بوده تشكيل بدهيد. سعي كنيد به رهنمودهاي امام كه جهت خودسازي فرموده اند،ه عمل كنيد در اوقات بيكاري دعا بخوانید و از دعاهاي زير كه مفيدتر مي باشد غافل نشويد.

دعاي كميل – مناجات شعبانيه – دعاي توسل – زيارت عاشورا – دعاي امام زمان – دعاي يوميه – دعاي ندبه و خمس اشعر و هم چنين بيكار نمانيد وقرآن و نهج البلاغه و دعا بخوانيد و براي كساني كه بلد نيستند ياد بدهيد كه اینها چشمان جامعه اسلامي هستند. مرا حتماً در روستاي خودم و با لباس پاسداري كه لباس عشق به معشوق و لباس دامادي كه لباس ايمان و جهاد و شهادت است دفن كنيد.

خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

20

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ناظر تارنما در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کلیپ هفته

فیلم / اشکهای حاج قاسم سلیمانی در کنار اروند

مصاحبه و گفتگو
آخرین مطالب