وصیت نامه شهید محسن امامی

شناسه : 10420

وصیت نامه شهید محسن امامی

بسم الله الرحمن الرحيم

یا الله! یا الله! یا الله! خود شاهدی که چه قدر گناه دارم و از کثرت آن در دریایی از غیبت، معصیت، ریا و ... غوطه ورم. برایم هیچ ساحل نجاتی نیست جز ساحل ایزد منان، که امید   همه ی امیدواران است. خدایا در این دریای پر از گناه، کشتی نجاتی جز آمرزش تو ندارم. خدایا مرا به دیدارت شاد کن! خدایا خدایا می‌کنم در حالی که این همه گناه دارم. وصیت‌نامه      می نویسم، آن هم چه وصیت‌نامه ای! سراسر گناه است و گناه.

 خدایا امیدم به توست، زیرا تو امید امیدوارانی و من هرگز از رحمت تو ناامید نمی‌شوم چون ناامیدان را دوست نداری. این بار که به عملیات می روم احساس می کنم باز نخواهم گشت و فکر برگشت را در سر نمی‌پرورانم، چون قانون جنگ چنین است: کشته شدن، مجروح گشتن و مفقود شدن.

 باری ای امت حزب الله، الان در این زمانه هر روز و هر ساعت وظیفه ی ما سنگین و   سنگین تر می‌گردد، چون با شهید شدن برادرانمان بر ما واجب می‌شود که به وصیت این عزیزان عمل کنیم؛ اگر عمل نکنیم، گناه کبیره انجام داده ایم. چنان چه حضرت زینب (س) در کوفه و شام، وصیت امام حسین (ع)را عملی کرد و یزید و یزیدیان را رسوا نمود. حضرت زینب (س) فقط پیام امام حسین (ع) را رسانید، ولی ما باید هم پیام امام حسین (ع) و هم پیام رزمندگان شهیدی که در جبهه های جنوب و غرب میهن اسلامی مان با خون خود وضو ساخته اند، برسانیم.

 ای خداوند متعال، تو خود می‌دانی که من به وظیفه ی خود عمل کرده ام. ای کسانی که در پشت جبهه به خون شهدا بی تفاوت اید، بدانید که شهدا، شما را حلال نخواهند کرد. به خدایی که همه هستی از اوست قسم می‌خورم که شهدا از شما راضی نیستند.

 تو ای مادرم، تو نباید ناراحت باشی. باید شاد و خوشحال باشی، زیرا وقتی که خبر شهادت پسرت را می‌دهند، می‌دانی که در میدان جنگ، مردانه شهید شده نه مثل کسانی که در گوشه و کنار خیابان ها و باغ ها از نبودن مواد اعتیادزا و دیگر وسایل حرام مرده است، خون من و تمامی‌شهدا آینده ی اسلام را تضمین خواهد کرد. در آخر من از همه ی ملت شهیدپرور و کسانی که با آنان سر و کار داشتم، حلالیت می‌خواهم و خود نیز همه را حلال کرده ام، به جز کسانی که در خط امام نیستند و از خون شهدا به سود خود بهره می برند.

 ای پدر، مادر، برادران، خواهران و زن داداشم، امیدوارم که مرا حلال کنید و از همه قوم و خویشان حلالیت بخواهید. در مورد وسایلی که دارم، کتابخانه ام را برای برادران و خواهرانم می بخشم که کتاب هایش را بخوانند و آن را گسترش بدهند. در آخر باز از همه ی شما حلالیت می‌خواهم.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ناظر تارنما در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کلیپ هفته

فیلم / اشکهای حاج قاسم سلیمانی در کنار اروند

مصاحبه و گفتگو
آخرین مطالب