وصیت نامه شهيد محمد رحيميان

شناسه : 10427

وصیت نامه شهيد محمد رحيميان

بسم رب الشهدا والصديقين

به نام الله پاسدار حرمت خون شهيدان

(اي كساني كه ايمان آورده ايد. جهت چيست كه چون به شما امر شود، براي جهاد در دين   بي درنگ خارج شويد، به خاك و زمين دل بسته ايد؟ آيا راضي به زندگاني دنيا، عوض حيات ابدي وآخرت شديد؟ متاع دنيا در پيش عالم و آخرت اندكي ناچيز است بدانيد كه اگر در راه خدا براي جهاد بيرون نشويد خدا شما را به عذاب دردناك معذب خواهد كرد و قوم ديگر براي جهاد به جاي شما بر مي گزينند و شما به خدا زياني نرسانيد و خداوند بر همه چيز تواناست.)   (قرآن كريم)

 با درود سلام بي پايان به رهبر كبير انقلاب اسلامي، ابراهيم زمان، بت شكن قرن، اميد مستضعفان جهان، امام خميني، و به روح پر فتوح شهيدان گلگون كفن اسلام.

چه با شكوه و با طراوت است گلزار لاله هاي سرخ شهادت عزيزان انقلاب اسلامي! بارخدايا، اين قطره‌ی خون ناچيز و جان ناقابل مرا در راه گسترش اسلام پذيرا باش و اگر جان من ارزش آن را دارد كه به اسلام فدا شود و اسلام پيش برود صدها بار به ما جان بده تا مبارزه كنيم و شهيد بشويم. اكنون كه در جبهه‌ی حق عليه باطل مشغول مبارزه با اجانب بيگانه و بعثيون كافر هستيم، تا بلكه در راه اسلام قدمي برداشته باشيم، شما دوستان و آشنايان و خواهران و برادران حزب الهي را سفارش مي كنم كه جز راه خدا راه ديگر نرويد و سراپا گوش به فرمان امام عزيزمان باشيد. اگر غفلت كنيد يا بي تفاوت باشيد زماني بيدار مي شويد كه ديگر از دستمان كاري ساخته نيست. امروز روز امتحان است و دو جبهه وجود دارد (حسيني و يزيدي) از فرصت استفاده كنيد و به جبهه هاي حسيني بپيونديد. امروز روز ياري به هم نوعان است، روز اتفاق و جهاد است، جهاد در همه جبهه هاي موجود.

سعي كنيم هميشه در زير پرچم « لا اله الا الله» جمع شويم و پراكنده نشويم. پس اي برادران و خواهران مسلمان من، در برابر اين ها مویي بيش نيستم. اميدوارم كه خداوند تبارك و تعالي شهادت ما را در زمره ی شهادت شهيدان راستین قرار دهد. من آموخته ام كه زندگي ما نكبت بار است و با كمال ميل به اين جبهه مقدس حق عليه باطل كه پيروزي نهایي اش از آن اسلام است، مي روم؛ چون ما به خودمان تعلق نداريم، بلكه خلق شده ايم تا آزمايش بشويم اين جا براي ما خيلي خوب است، چون جنگ با صدام لذت دارد. خدايا بهترين لذت هاي آخرتي و دنيوي به ما اعطا كن! و آن لذت بهتريني كه مي دهي، در عبادت كردن قرار بده!

و اما پدر و مادر مهربانم، اگر نتوانستم براي شما فرزند شايسته ای باشم مرا ببخشيد. با رضايت شما است كه روح و جسم مان آرام مي گيرد. اگر نتوانستم براي جامعه ام خدمت گزار واقعي بشوم، معذرت مي خواهم و اگر نتوانستم براي آشنايان و دوستان وظيفه اي انجام دهم پوزش مي طلبم. پدر و مادر راهي كه انتخاب نموده ام، با شناخت كامل بوده و راهي است كه در آن براي استحكام بخشيدن به نظام جمهوري اسلامي بايد از جان و مال گذشت. اگر در اين راه افتخار شهادت نصيبم شد، تنها به آرزوي ديرينه ام رسيده ام، زيرا رسالت مكتب ما چنين است كه اگر خوني ريخته نشود، نهال اسلام بارورنمي گردد.

و از شما عزيزان بخصوص از مادرم خواهش ديگري دارم. از او مي خواهم كه به خاطر من گريه نكند و اگر خواست گريه كند به زينب(س) و مصيبت او گريه كند تا شايد بخشی از گناهان ما بخشوده گردد، آن هم در خلوت، چون من دوست ندارم منافقان صداي گريه اش را بشنوند و چنان فكر كنند كه ضعيف شده و ايمان اش سست گرديده است. باز تأكيد مي كنم كه گريه در خلوت و فقط براي خدا باشد. مادرم، از خدا بخواهيد كه گناهان ما را ببخشد و مانند تمام مادران شهدا در اين راه سربلند باشيد كه جواني در راه اسلام پرورش داده و به سوي خدا سوق داده ايد. در آخر سلام بر دوستان گراميم كه براي من همانند برادر بودند     می رسانم. توصیه اي عاجزانه به برادران و خواهران حزب الهي دارم كه آن اين است الان چشم مستضعفين دنياي اسلام به شما دوخته شده و به پيروزي در جنگ. اكنون صدور اين انقلاب مقدسمان به عهده شماست و شما هستيد كه بايد اين انقلاب عظيم الهي و اين امام عزيزمان را كه نایب بر حق امام زمان (عج) مي باشد، به همه‌ی جهانيان بشناسانيد. اين نويد را به شما مي دهم كه انقلاب اسلامي پيروز است چون كه 1- روح الله دارد. 2- حزب الله دارد. 3- يوم الله دارد. در نهایت آرزوي من شناخت اسلام به جامعه ها و صدور انقلاب اسلامي و پاسداري از نظام جمهوري اسلامي ايران و متصل شدن انقلاب جهاني ما به انقلاب حضرت مهدي موعود (عج) مي باشد.

خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ناظر تارنما در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کلیپ هفته

فیلم / اشکهای حاج قاسم سلیمانی در کنار اروند

مصاحبه و گفتگو
آخرین مطالب