وصیت نامه شهید محمد شاهدی

شناسه : 10429

وصیت نامه شهید محمد شاهدی

بسم الله الرحمن الرحيم

« وَ لا تَحْسَبَن الَّذینَ قَتِلوُا فی سَبیلِ الله اَمواتاً بَلْ احیا عِنْدَ رَبُّهم یرْزقوُن. »

با عرض سلام به خانواده ی عزیزم، از شما استدعا دارم که مرا حلال کنید. بدانید کسانی که در راه خدا هجرت و جهاد می‌کنند از رستگارانند. من راه خودم را انتخاب کرده ام و این راه را دوست دارم و ان‌شاءالله در این راه پیروز می‌شوم. ولی سخنی چند با برادران و خواهران مسلمان دارم:

« وَاعَتَصمُوا بِحَبل الله جَمیعا وَ لا تَفْرَقُوا »

 ای برادران و خواهران دست در دست همدیگر نهید و همه با هم، مانند حلقه های زنجیر از هم جدا نشوید. نگذارید این انقلاب به ورطه ی سقوط بیافتد. برادران و خواهران، بر سر اختلافات جزیی از همدیگر جدا نشوید تا دشمنان ما، آمریکای جنایت کار و روسیه ی متجاوز، از این جدایی سوء استفاده نکنند و نقشه شان را (همان تسلط دوباره بر ایران)، عملی نسازند.

 ای برادران و خواهران، همیشه گوش به فرمان امام باشید و از این نعمت گرانبهایی که خداوند نصیب ما کرده است، کمال استفاده را بکنید. ای برادران و خواهران، به هیچ سلاحی جز ایمان متکی نباشید. ما سلاحی داریم که هیچ ابرقدرتی آن را ندارد و آن سلاح، ایمان است؛ چنان چه در جریان انقلاب و بعد از انقلاب برای مان ثابت شد. ای برادران و خواهران، همیشه حامی‌طبقه ی زحمتکش باشید. تا زمانی که در جامعه ای نظام سرمایه داری و فئودالی حاکم باشد، آن جامعه ساحل نجات را نخواهد دید. ای برادران و خواهران، از روحانیون مرتجع دوری کنید، چون این ها نظام آریامهری را با آن همه ظلم و فساد بر ما تحمیل کردند. برادران و خواهران، مرا ببخشید كه برخلاف خواسته تان عمل کردم و از خداوند برایم طلب آمرزش کنید.

« آنان که رفتند، کاری حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی کنند و گرنه    یزیدی اند.»  (معلم شهید دکتر بهشتی)

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ناظر تارنما در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کلیپ هفته

فیلم / اشکهای حاج قاسم سلیمانی در کنار اروند

مصاحبه و گفتگو
آخرین مطالب