وصیت نامه شهيد محمد عليزاده امجدي

شناسه : 10431

وصیت نامه شهيد محمد عليزاده امجدي

بسم الله الرحمن الرحيم

« بسم الله و بالله آمنت بالله و توكلت علي الله و لاحول و لا قوه الا بالله العلي العظيم استغفرالله الذي لا اله الا هوالحي القيوم عالم الغيب و الشهاده العزيز الحكيم ذوالجلال و الا كرام و اتوب الي الله. »

با نام خداوند بخشنده مهربان كه رحمت بي منتهايش شامل بندگانش است و با لطف و عنايت خويش ما را غرق در نعمت قرار داده است كه اگر بخواهيم نعمت هاي خداوند متعال را ذكر كنيم از اول تا آخر عمر نمي توانيم تمام آن ها را نام ببريم. يكي از بزرگ ترين نعمت هاي الهي كه به ما ارزاني داشته نعمت ولايت امام امت است كه به حق نعمت بزرگي است كه بايد از اين نعمت ولايت خداوند متعال، كه مسؤولیت انجام آن به دست امام امت است، پاسداري و شكرگزاري كنيم. خداوند متعال درقرآن مي فرمايد: « اگر بر نعمت هاي من شكرگزاري كنيد بر آن مي افزايم و اگر كفران نعمت كنيد عذاب من سخت است بر كفر كنندگان.»

بر مبنای اين آيه شريفه و شكرگزاري از اين نعمت است كه رزمندگان اسلام با الهام از دستورات الهي به رهبري امام خميني از اسلام و قرآن دفاع مي كنند و بر متجاوزين مي تازند و تا آخرين قطره‌ی خون از امام امت و از احكام الهي دفاع می کنند و به اين مسئله مهم توجه دارند كه اطاعت از امام، اطاعت از پيامبر گرامي (ص) وائمه معصومين (ع) مي باشد كه اطاعت از ائمه اطاعت از خداوند متعال مي باشد. نافرماني از دستورات ولي فقيه، نافرماني از پيامبر گرامي(ص) و امامان، در نتيجه نافرماني از خداست. رزمندگان اسلام با الهام ازقرآن كريم و با اطاعت از امام عزيز به تكليف خود عمل كرده و همانند حسين (ع) زير بار ذلت نرفته و به وظيفه ی خويش عمل مي كند تا به پيروزي نهایي به حول و قوه ی الهي برسند.

برادران عزيز، ياران امام، امت شريف مان، ما آگاهانه در اين را ه قدم نهاده ايم و هدف رضاي خداوند متعال، عمل به تكليف، مبارزه با ستمگران، حمايت از مظلومان و پشتيباني از حق    مي باشد. تقاضایي كه از مردم حزب الهي و برادران دارم: اول اين كه كارهايشان فقط براي رضاي خداوند متعال باشد و از ولايت فقيه پشتيباني کنند. به نداي امام امت، لبيك بگويند و براي مبارزه بادشمنان اسلام قيام كنند و در پشت جبهه، در نماز جماعت فعالانه شركت نمايند كه امام عزيز مي فرمايد: « ما براي نماز جنگ مي كنيم.» از خانواده‌ام واز تمام فاميل ها و همسرم تقاضا مي كنم كه اگردر اين راه كشته شوم، صبری جميل در برابر مشكلات داشته و خشنود به رضاي الهي باشند. همه بايد راضي و از صابران باشيم. خداوند متعال همه‌ را به خوبي آزمايش مي كند تا مردمي كه نيكو عمل مي كنند، مشخص گرداند. خداوند ما را نزد پيامبر (ص) و ائمه (ع) روسفيد کند و از اصحاب دست راست و نيكوكاران قرار دهد. همه‌ی ما را در راه مستقيم ثابت قدم فرمايد و ما را پاك از دنيا برد. در آخر از پدرو مادر گراميم و از تمامي فاميل ها حلاليت مي خواهم و اميدوارم كه پشتيبان امام عزيز باشند.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

 23/10/65

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ناظر تارنما در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کلیپ هفته

فیلم / اشکهای حاج قاسم سلیمانی در کنار اروند

مصاحبه و گفتگو
آخرین مطالب