وصیت نامه شهید محمد کاظمی ‌هرق

شناسه : ۱۰۵۵۸

وصیت نامه شهید محمد کاظمی ‌هرق

بسم الله الرحمن الرحيم

« بسم الله الرحمن الرحیم، وَ لا تَقولُوا لِمَنْ یقْتَل فی سَبیل اَللهْ اَمْوات بَلْ احیا و لکِنْ لا تَشعُرُونْ.»

( نگوییدكسانی که در راه خداوند شهید شدند مرده هستند بلکه زنده هستند و لکن شما درک نمی‌کنید.)

بزرگ فلسفه شهادت حسین است این است که مرگ سرخ از زندگی ننگین بهتر است. نه ظلم کن و نه زیر بار ظلم برو، این راه و عقیده ی حسین(ع) است.

به نام خدایی که معشوق من است. به نام خدایی که مولایم است! در هر لحظه با ذره ذره ی وجودم او را احساس می‌کنم و در پی اویم. خداوندا، کی لطف می‌کنی و با شربت شهادت، سیرابم می سازی؟!

 من آگاهانه قدم در این راه مقدس نهادم تا به اهدی الحسین که پیروزی و شهادت است، نایل آیم و لذا می‌گویم کسانی که از دور تماشا می‌کنند و حیران در عظمت شهادت عزیزان مان هستند، بیایند و خودشان ناظر صحنه ی حق باشند و درک شان را بالا ببرند. چون من هستم که فقیر و محتاج به اسلامم، اما اسلام در ذات خود، محتاج چیزی نیست، پس این ها امتحانات الهی است که انسان با آن رو به رو می‌شود. ای امت حزب الله! می‌دانید انسان دیر یا زود به منزل اخروی و ابدی خواهد رفت پس چه خوش است با چهره ی گلگون شده به خون، به دیدار پروردگارش برود!  به مصداق شعر:

ای خوشا با فرق خونین در لقای دوست رفتن
ج                       

سر جدا پیکر جدا در محفل دلدار رفتن
ج

خلاصه خدا را شکر می‌کنم که شهادت را نصیبم کرد؛ لذا من باب تذکر، پیامی‌به امت     حزب الله دارم: بنده پنج سال است که از مال و جانم به خاطر حضور در جبهه های نور علیه ظلمت، گذاشته ام. بدانید به موجب آیه ی شریفه ی « کُلکمُ راءِ و کُلکم مسؤول» همه مسؤول هستیم و در ایستگاه های روز قیامت که ندا می‌کنند و حق می‌گویند: « وقفوهم اَنهم بِمسؤولون.» یعنی (نگه دارید که ایشان مسؤول هستند.) چرا؟ چون ایشان فعالیتی در قبال خون شهدا انجام نداده اند.

از امت حزب الله می‌خواهم پیر جماران را تنها نگذارند و به ندای « هل من ناصر ینصرنی» او لبیک گفته وهمیشه پشتیبان روحانیت باشند. هم چنین در صحنه های متشکل از امت حزب الله شرکت کنند. نماز جمعه را خالی نگذارند. در آخر از خانواده‌ام می‌خواهم که مرا حلال نمایند و در موقع شنیدن خبر شهادتم خونسردی خودشان را حفظ کنند. گریه بر سید الشهدا(ع) کنند که یک عمر عاشق او بودم و از گریه کردن بر او سیر نشدم؛ لذا از مجالس عزاداری و هیئت حسینی، التماس دعا دارم. از تمامی‌ کسانی که در طول عمرم با آن ها برخورد داشتم، طلب حلیت می‌نمایم. ضمناً می‌خواهم در عزاداری من به حضرت ابوالفضل (ع) توسل کنند. خدایا، خدایا، تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

23/11/64

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ناظر تارنما در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کلیپ هفته

فیلم / اشکهای حاج قاسم سلیمانی در کنار اروند

مصاحبه و گفتگو
آخرین مطالب