وصیت نامه شهيد محمدحسين زماني

شناسه : ۱۰۵۶۱

وصیت نامه شهيد محمدحسين زماني

بسم الله الرحمن الرحيم

« و من يقاتل في سبيل الله فيقتل او يغلب فسوف نوتيه اجر عظيما »

هر كس كه در راه خداي جنگ كند پس كشته يا فاتح گردد بزودي او را اجري عظيم عطا كنيم (قرآن كريم)

« عزم يك انقلاب، شهادت و مهيا بودن براي شهادت است به ويژه انقلابي كه براي خداوند، براي دين او، براي نجات مستضعفان و براي قطع اميد جهان‌خواران و مستكبران است.»

 (امام خميني)

درود بر منجي عالم بشريت٬ حضرت امام زمان اروحنا له الفدا و نایب بر حقش رهبر كبير انقلاب اسلامي٬ امید مستضعفان جهان، و بنيان‌گزار جمهوري اسلامي ايران، حضرت امام خميني و ملت مسلمان و شهيد پرور ايران و با سلام به شهيدان و هابیليان از زمان حضرت آدم تا انقلاب اسلامي ايران و شهداي جنگ تحميلي عراق عليه ايران. سلام اي پدر و مادر عزيزم:

شهيد جمهوري اسلاميم مادرم

كفن شده لباس داماديم مادرم

ياور ما امام زمان بود مادرم

حمله كنيم تا كربلا بي امان مادرم

شهيد و همراه علي اكبرم مادرم
ج

علي ولي الله، خميني روح الله

شكر و سپاس خدایي را كه بر آدم منت نهاد تا خود انتخاب‌گر راه خود باشد. در دنیا هر فردي يك روز امتحان می‌شود و هستند كساني كه از اين امتحان الهي پيروز بيرون مي آيند. در اين زمان دين حق و حقيقت در خطر است و كشور جمهوري اسلامي ايران مورد حمله دشمنان قرار گرفته و تمام دول جهان كمر به نابودي آن بسته اند. اكنون كه به خواست خداوند تبارك و تعالي، توفيق آن را پيدا نمودم تا در ميدان امتحان الهی حضور يابم اميدوارم در اين راه فاتح و شاد و مسرور باشم و در بازگشت با قلبي آكنده از شادي و نواي پيروزي به آغوش‌تان بازگردم. اكنون كه كوله بار هجرت بسته ام و در جهاد اصغر قدم برداشته ام اميدوارم در جهاد اكبر پيروز شوم. اگر در اين مرحله از امتحان الهي، لياقت شهادت يافتم و جزو انصار الله گشتم و خون ناقابل من پاي درخت اسلام ريخته شد، نه تنها نبايد ناراحت شويد، بلكه باید افتخار كنيد كه در راه خدا، شما هم هديه‌ي ناقابلي تقديم خداوند نموديد. از برادران تقاضايم اين است كه راه مرا كه راه شهدا است، ادامه دهند تا بتوانند انقلاب اسلامي را به تمام جهان صادر نمايند. قلب امام امت را از خود راضي گردانند و انقلاب اسلامي را تا ظهور امام زمان پا بر جا نگه‌دارند. دایي‌ام قلي، مبلغ 300 تومان بدهكار است. ابوالفضل 100 تومان بدهي دارد. پول را از او بگیرید و به برادر كوچكم علي بدهيد. در خاتمه از مادرم تنها تقاضايي که دارم این است که به خاطر من گريه و زاري نكند. عزاداریش فقط در سوگ امام حسين و علي اكبر باشد؛ چون كه من در برابر آنها حتی ذره‌ی كوچكي هم نيستم. سلامتي و طول عمر با عزت بر امام امت، پيروزي رزمندگان اسلام و نابودي كفر جهاني، آمرزش و مغفرت از خداوند براي شهيدان را خواهانم و از همه طلب مغفرت و حلالیت مي‌کنم.

خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

28/4/60

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ناظر تارنما در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کلیپ هفته

فیلم / اشکهای حاج قاسم سلیمانی در کنار اروند

مصاحبه و گفتگو
آخرین مطالب