وصیت نامه شهيد مير علي اكبر فلاح پور

شناسه : 10570

وصیت نامه شهيد مير علي اكبر فلاح پور

بسم الله الرحمن الرحيم

« اعوذ بالله من شيطان الرجيم. والصلاه و السلام علي اشرف ولا تحسبن الذين قتلوا في سبيل الله امواتا بل احياء عند ربهم يرزقون. »

اي خدا، اين بنده‌ی گنه‌كار و معصيت كار، سرباز امام زمان(عج)، با تو پيمان مي بندد و از تو كمك مي خواهد كه بتواند به آن عمل نمايد. خداوندا، در راه تو به جهاد رفتم. از تو         مي خواهم كه آخرين ساعات عمر مرا كه به دست توست، شهادت قرار دهی. اي خدا، حالا   مي روم كه در اين عمليات شركت كنم، مرا استوار، مقاوم، نستوه و خستگي ناپذير در راه اسلام قرار بده! آمين يا رب العامين!

بالاخره به آرزوي خود رسيدم و به سوي پروردگار خود شتافتم. به سوي پروردگار مي‌روم كه از همه داناتر است. به سوي رحمان شتافتم كه رحمتش بيش از گناه گناهكاران است. با درود فراوان به امام زمان (عج) و نایب بر حقش، رهبر عظيم الشان و ملت عزيز و خانواده گرامي‌ام، سخنم را آغاز مي كنم:

سخني دارم با شما عزيزان وشيعيان مخلص، شما را به خدا قسم مي دهم كه هميشه، در همه حال و همه جا طرفدار اسلام و امام عزيز باشيد. سلام مرا به امام برسانيد و به او بگویيد كه اگر لطف و وجود او نبود اين خون‌ها ريخته نمي شد و ملت ما هم‌چنان در خواري، سستي، ذلت مانده بود. امام زمان(عج) از اعمال ما راضي نمي شد. اين خون هاي شهيدان ملت را به جوش آورد. خواهران و برادرانم، براي من گريه نكنيد؛ چراكه من زنده‌ی آن ديار حق تعالي هستم. اين پيام قرآن است: « هيچ وقت نماز را سبك نشماريد و مسجد را ترك و خالي نگذاريد.» با كمبودها بسازيد و با سختي‌ها مبارزه كنيد و با توكل به خدا بر آن ها غلبه كنيد. پشتيبان ولايت فقيه و رهبري روحانيت باشيد تا هيچ آسيبي به اين مملكت اسلامي نرسد. از برادران سنگر مدارس مي خواهم كه دست از تبليغ هاي صحيح اسلامي برندارند و منحرفين را به راه راست هدايت كنند. اي امت شیعه، من و شما به جز امام زمان(عج) و خدای تعالي كسي را در اين دنيا نداريم؛ امام زمان(عج) هم غير از شما، كس ديگري در اين دنيا ندارد. به خود آیيد و خود را اصلاح كنيد. به ياد گناهان گذشته‌ی خود بيفتيد و بر نفس خود غلبه كنيد که جهاد اکبر است. از كرده هاي نادرست خودتوبه کنید و دين را ياري كنيد تا خداوند همه‌ی شما را ياري کند.

اما سخنم با خانواده عزيزم:

اي مادر، نمي دانم باچه رویي از تو معذرت خواهي كنم! اي مادر، تو را به خدا قسم كه مرا ببخشي. تو بر گردن من حق داري. مرا ببخش كه اين همه اذيتت كردم. من هيچ يك از وظایفم را ادا نكرده‌ام. مادر شيرت را حلالم كن تا شايد به واسطه‌ی رضايت تو، خدا از من راضي شود و ازگناهانم بگذرد. از پدر، برادران و خواهرانم طلب آمرزش مي كنم. از شما مي خواهم كه برايم قطره اشكی نریزید بلكه اشك خوشحالي بريزيد. زيرا من امانتي بودم و شما امانت را به خدا تحويل داديد. از خواهرانم مي خواهم كه حجاب خود را حفظ كنند و بدانند که با این کار سنگر محكمی تشكيل خواهند داد. البته از همه‌ی خواهران در تيمورلو اين خواهش را دارم. از كليه ی برادران حزب الهي مي خواهم كه اگر من شهيد شدم، راه مرا ادامه دهند. از برادران بسيجي مي خواهم پايگاهها را خالي نگذارند و جبهه ها را پر كنند. از برادران        مي خواهم كه اسلحه‌ی مرا زمين نگذارند و راه شهيدان ادامه دهند. من خوشحالم در بستر نمردم؛ بلکه در راه اسلام و در جبهه‌هاي حق عليه باطل شهيد شدم. در عبادت كوشا باشيد. از برادراني كه در هيئت عزاداري شركت مي كنند مي خواهم كه از قرآن، اسلام و امام امت دست برندارند. در نماز جمعه، نماز جماعات، دعاي كميل، توسل و راهپيمایي‌ها شركت كنيد. از برادرانم آمرزش و حلاليت مي خواهم.

الله اكبر خميني رهبر

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

20/5/63

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ناظر تارنما در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کلیپ هفته

فیلم / اشکهای حاج قاسم سلیمانی در کنار اروند

مصاحبه و گفتگو
آخرین مطالب