وصیت نامه شهيد منصور رفيعي

شناسه : 10572

وصیت نامه شهيد منصور رفيعي

ر

بسم رب الشهدا و الصديقين

« تبارك الذي به يده الملك و هو علي كل شيء قدير الذي خلق الموت و الحيوه ليبلوكم. »

 بزرگوار است آن خدایي كه پادشاهي به دست اوست و او به هر چيز تواناست آن خدایی كه مرگ و زندگاني را تقدير كرد تا شما را آزمايش كند

 درود و سلام به امام زمان (عج) و نایب بر حق او امام خميني، اميد مستضعفان جهان كه ابراهيم گونه بت هاي طاغوتيان را شكست و ما را از زیر يوغ ابرجنايت كاران شرق و غرب بيرون آورد.

درود و سلام به ارواح پاك شهدای صدر اسلام كه در راه خدا جهاد كرده اند و با خون    پاك شان اسلام را براي هميشه پايدار ساختند و درود و سلام به امت شهيد پرور هميشه در صحنه كه به نداي « هل من ناصر ينصرني» امام حسين (ع) لبيك گفته و با مال و جان از دين خود محافظت مي كردند.

سلام من به مادراني كه فرزندان خود را با دست خود به جبهه هاي نبرد حق عليه باطل       مي فرستند. پس اي دشمنان اسلام، بدانيد اگر چه تا به حال عزيزاني را از دست امت شهيدپرور ايران گرفته ايد ولی تا آخرين نفس دست از مبارزه نخواهيم كشيد و تا آخرین خوني كه در جان مان جريان دارد خواهيم جنگيد. دشمنان اسلام به خيال خود فكر مي كنند  مي توانند با سلاح هاي پيشرفته ی خود جلوی انقلاب اسلامي را بگيرند. هرگز! كور    خوانده اند. ما تا آن جایی كه به سلاح ايمان مجهز هستيم به زير سلطه ی آن ها نخواهيم رفت و شكست نخواهيم خورد. به ياري الله چه بكشيم و چه كشته شويم، پيروز هستيم. اي جوانان عزيز كه مسؤوليت خون هزاران شهيد بر گردن تان است، احساس مسؤوليت بكنيد. اي كساني كه به وحدانيت خداوند متعال ايمان آورده ايد تنها با شعار گفتن نمي شود بر كافر ان پيروز شد بلكه با عمل در ميدان نبرد مي توان هم شعار گفت و هم پيروز شد. آيا اي برادران عزيز وقت آن نرسيده كه در راه خداوند متعال پا به ميدان نبرد گذاشت و در راه او قدم برداشت؟! خداوندی که به انسان توان حرکت داده است. پس اي جوانان عزيز، اي برادران و دوستان! اگر مي خواهيد در زير پرچم پرافتخار خداي متعال زندگي سعادتمندي داشته باشيد، دست از اين دنياي مادي بكشيد و به معنويات فكر كنيد. وحدت هميشگي خودتان را حفظ كنيد. تا وقتی كه اسلام با دشمنان در جنگ باشد و به کمک شما نیازمند، ننگ است در خانه بنشينيد و شعار بدهيد.

حال اي مادر مهربانم، اگر از طرف خداوند متعال لياقتي شامل حال مان گرديد و من در راه خدا جان باختم، شكر خداي تعالي را به جاي آورید و در مرگ من ناراحت نباشيد و اشك نريزيد. هر وقت به عبادت برخاستيد از خداوند برای من طلب مغفرت كن و امام را در نماز دعا كن.

برادران عزيز از شما مي خواهم هر كاري خواستيد انجام دهید، به خاطر خدا كنيد و هيچ گاه از خدا غافل نباشيد و در نمازهاي جمعه و جماعت و در مجالس دعاي كميل شركت كنيد.  مسجد ها را خالي نگذاريد، به قول امام: « مسجد سنگر اسلام است سنگر ها را حفظ بكنيد.» اميدوارم هر قدمي كه بر مي داريد به خاطر خدا و اسلام برداريد. خداحافظ. خدا يارتان باد.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ناظر تارنما در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کلیپ هفته

فیلم / اشکهای حاج قاسم سلیمانی در کنار اروند

مصاحبه و گفتگو
آخرین مطالب