وصیت نامه شهيد يحيي عبدلي فاضلي

شناسه : 10577

وصیت نامه شهيد يحيي عبدلي فاضلي

بسم الله الرحمن الرحيم

« من المؤمنين رجال صدقوا ما جاهدوا الله عليه فمنهم من قضي نحبه و منهم من ينتظر و ما يدلوا تبديلا»

با درود و سلام به محضر حضرت ولي عصر و نايب بر حقش، با سلام به تمامي ياران        بت شكن زمان، با سلام به تمامي شهداي كربلاي ايران و با سلام به خانواده هاي شهداي كربلاي خونين ایران.

 خدايا! بار الها! پروردگارا! معبودا! معشوقا! مولايم ما با تو پيمان بسته بوديم كه تا پايان راه برويم و بر پيمان خويش هم چنان استوار مانديم. خدايا، ما هواي بهشت را مي بينيم، چه غوغایي! حسين(ع) به پيشواز يارانش آمد، چه صحنه اي! فرشتگان ندا می دهند كه هم عصر ابراهيم، همراهان موسي، هم دستان عيسي، هم كيشان محمد (ص)، هم سنگران علي (ع)، هم فكران حسين (ع) و هم گامان خميني روح الله، از سنگر كربلا آمده اند. چه شكوهي! خدايا! اين بنده فقير مسكين با دل شكسته به سوي تو آمده است، مي دانم كسي جز تو به داد ما نخواهد رسيد، چون تو خداي عالميان هستي، همه چيز دست توست؛ پس خدايا تو مهربان و رحيم هستي. از گناهان اين بنده ی فقيرت بگذر چون توان سوختن در آتش جهنم را ندارد! خدايا، ما را از كساني قرار بده كه در عالم آخرت در برابر محمد (ص) و اهل بيت او سرافكنده نباشند. اكنون ما در جبهه هاي حق عليه باطل آماده نبرد هستيم چند روز ديگر به ياري خدا به دشمن حمله ور خواهيم شد تا شايد راه كربلا را از دشمن بگيرند.

اما پدر مهربان، مادر عزيز، برادران و خواهران مهربان كه در پشت جبهه قرار گرفته ايد، امام را دعا كنيد كه تا انقلاب حضرت ولي عصر(عج) زنده بماند. از شما مي خواهم كه در پشت جبهه مقاومت كنيد و اگر من به لقای الله پيوستم، ناراحت نباشيد، چون شما يك عزيز خود را از دست مي دهيد ولي نگاه كنيد که خانواده هاي است كه 10 يا بيشتر شهيد داد ند و يا به كربلاي خونين حسين (ع) نگاه كنيد با تمام يارانش به شهادت رسيدند و در برابر آن همه رنج مقاومت كردند و در آخر خودشان هم شهيد شدند و اهل بيت شان به اسارت رفتند. شما هم مقاومت كنيد ودر برابر دشمنان اسلام ايستادگي كنيد تا بدانند كه عاشقان قرآن و اسلام از فرزندان خود مي گذرند تا اسلام زنده بماند.

مادر تو بايد مثل فاطمه (س) مقاومت كني. خواهران من، شما هم بايد مثل زينب (س) مقاومت كنيد. برادران من، شما هم راه برادر خودتان را ادامه دهيد. اسلحه خونين مرا برداريد و به ميدان جهاد قدم بگذاريد و انتقام خون شهداي كربلا حسيني و كربلا ايران را از استكبار جهاني بگيريد. از پير جماران دست برنداريد. چون او بود که ما را به اسلام دعوت كرد و از سياهي به روشنایي هدايت كرد. از خدا بخواهيد كه به او عمر طولاني بدهد. از طرف من از تمامي فاميل و همسايگان حلاليت بخواهيد. به من بگویید كه امام را دعا كنند و راه شهدا را ادامه دهند. اين آخرين حرف بنده است از قول امام مهربان، اين حرف را به تمامي مسلمان گفته اند: «مسجد را ترك نكنيد. مسجد سنگر است.» با رفتن به مسجد و شركت كردن در نماز جماعت، نماز جمعه و دعاي كميل وحدت مسلمين را انسجام دهيد. ان‌شاءالله

خدايا، جندالله را كه با سوگند به ثار الله در لشكر روح الله، براي شكست عدوالله و استقرار حزب الله، زمينه ساز حكومت جهاني، بقيه الله است، حمايت كن!

خدايا، خدايا، تا انقلاب مهدي، حتي كنار مهدي، خميني را نگهدار.

از خداي تعالي سلامتي روح الله را خواستارم.

 خداحافظ

بي عشق خميني نتوان عاشق مهدي شد

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

27/7/62

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ناظر تارنما در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کلیپ هفته

فیلم / اشکهای حاج قاسم سلیمانی در کنار اروند

مصاحبه و گفتگو
آخرین مطالب