وصیت نامه شهيد سيد علي اصغر حسيني اقدم

شناسه : 10578

وصیت نامه شهيد سيد علي اصغر حسيني اقدم

بسم الله الرحمن الرحيم

« و لا تقولوا لمن يقتل في سبيل الله اموات بل احيا و لكن لا تشعرون »

(به کسي كه در راه خدا كشته مي شوند مرده نگوييد بلكه زنده است لكن شما نمي فهميد.)

درود خدا بر محمد (ص) و آلش كه مردمي پاك و پاكيزه اند و با عرض ادب به پيشگاه مولا صاحب الزمان (عج) و نايب بر حقش خميني بت شكن.

اكنون خوشحالم كه توانستم در جبهه شركت داشته باشم و خداوند متعال اين توفيق را شامل حالم ساخت كه در اين راه شهيد شوم و آرزوي ما پيروزي حق بر باطل مي باشد. لذا بايد در اين راه جان ها داد. سرها و دست ها را از براي اين آرمان هديه نمود و نهايت پيروزي ما رسيدن به حق و حقيقت است كه همان خداوند سبحان مي باشد و هر كس او را بپويد        مي يابدش (من عرفني عشقني و من عشقني عشقته و من عشقته قتلته) و اين جنگ يكي از      راه هايي است كه مي توان به او رسيد و اين جنگ و جهاد يك ميدان آزمايش است.

بايد اين را نيز بگويم كه نبايد از مرگ گريزان باشيم چون همه را درك خواهد كرد و چه بهتر كه انسان به پيشواز آن بشتابد و با بار گناه كمتري حضور به حضرت پروردگار برساند. پس شهيد شدن در اين راه چه نيكوست! اصلاً مسلمانان بايد اين مطلب را درك كنند كه «كشته شدن عادت و شهادت كرامت ماست.»  ( امام سجاد(ع) )

و از شما امت مسلمان خواستارم كه اين جبهه هاي خون را خالي نگذاريد. به قول امام اين مسأله را زود حلش كنيد. در اين راه استقامت داشته باشيد، چون استقامت مكمل جهاد است.

اي ملت مسلمان و اي برادران، تنها خواهشي كه از شما دارم اين است كه از اختلافات كوچك در اين برهه از زمان دوري كنيد، چون حالا مرحله اي است كه بايد با هم همكاري و همياري و همفكري كرد تا بتوان از پس مزدوران و دشمنان شرقي و غربي برآمد و اما بنده نيز گرفتار چنين هوا و هوسي بودم كه اين حرف را برايتان مي گويم و چنان چه امام فرمودند: «ريشه تمام اختلافات از حب نفس است و...»

ضمنا از برادران مي خواهم كه امام راتنها نگذارند و دعا گوي رزمندگان و امام باشند و از روحانيون جانبدار انقلاب و مبارز جدا نشوند. كاري كه مي كنيد هميشه خالص براي خدا باشد. فعاليت در پايگاه و شركت در دعاي كميل و نماز جماعت يادتان نرود كه اين دعاهاي شماست كه اسلام را زنده نگه داشته است. در دعاهايتان رزمندگان را از ياد نبريد. بنده متواضعانه از همه برادراني كه از من بدي يا عملي ديدند كه اشتباه بوده می خواهم که حلال كنند.

اما پدر و مادر گرامي، خدا به شما و ديگر خانواده‌ی شهدا صبر عنايت فرمايد و من از حضور مباركتان معذرت مي خواهم كه نتوانستم زحمت هایی كه برايم در اين هفده سال كشيده ايد جبران کنم. خلاصه فرزند يك امانت الهي است و هيچ پدر و مادري حق تصرف مطلق را ندارد. تنها عملي كه (اگر خدا قبولمان فرمايد) توانستم بكنم اين است كه لااقل در قيامت نزد حضرت علي (ع) و فاطمه‌ی زهرا (سلام الله عليها) رو سفيد باشيد كه من از ميان شما رفتم. اي عزيزان، نمي گويم برايم گريه نكنيد ولي در گريه هايتان امام حسين (عليه السلام) و يارانش را در نظر بياوريد و اميد آن دارم كه حلالم كنيد. هم چنين برادران گرامي، در طي زندگاني خيلي اذيت به شما دادم. از شما مي خواهم كه حلالم نمایيد. ثبات قدم شما را درراه حق و حقيقت از خداي متعال خواستارم. از برادرم كيخسرو مي خواهم با لباس مقدسي كه به تن دارد هميشه فعاليت اش را در راه مقدس انجام دهد.

از خواهرانم مي خواهم اصلاً ناراحت نشوند و زينب وار در انقلاب اسلامي فعاليت داشته باشند. ديگر اين كه بنده ی روسياه در جبهه، چهل و هشت روز روزه خوردم، اميدوارم كه قضاي آن ها را به جا آوريد. به كسي اگر بدهكار هستم از پدرم طلب کند و كسي كه به من طلبكار است، او را حلال كردم و از دوستان و آشنايان و از برادران بسيج و سپاه حلاليت   مي خواهم.

خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

 20/3/63

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ناظر تارنما در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کلیپ هفته

فیلم / اشکهای حاج قاسم سلیمانی در کنار اروند

مصاحبه و گفتگو
آخرین مطالب