وصیت نامه شهيد يداله خليلوند ديزجي

شناسه : 10579

وصیت نامه شهيد يداله خليلوند ديزجي

بسم الله الرحمن الرحيم

« انما الحيوه عقيده و الجهاد »  ( امام حسین (ع) )

به نام خداوند بخشنده و مهربان« تا مستكبر هست مستضعف بايد خون بدهد »

جمهوري اسلامي باعث شد من از لاك خود بيرون آيم و دور و بر را بنگرم و به زندگي از ديد ديگري نگاه كنم. خوشحالم كه جانم را نثار اسلام و مكتب محمد (ص) مي كنم و افتخار مي كنم كه ايدئولوژيم اسلام است.

اسلامي كه به من فهماند چگونه بينديشم و چگونه راهم را انتخاب كنم. درخت انقلاب اسلامي براي سيراب شدن احتياج به خون دارد. اماممان« هل من ناصر ينصرني » صدا مي زند بر ملت مسلمان ايران واجب است كه بر اين پيام امام لبيك بگويد و اين درخت را با خون خود سيراب كند.

من بر اساس رسالت و مسؤوليتي كه حس نموده بودم در راه الله براي پاسداري و حراست از جمهوري اسلامي كه خونبهاي نيم ميليون شهيد و مجروح و معلول است به جنوب كشور آمدم و به جنگ عليه ضد خدا پرداختم. در اين موقعيت حساس كه عاشوراي حسين(ع) بار ديگر در ايران زنده شده نشان دادند که حسيني ها هنوز هستند و تا حكومت الله را در سراسر جهان برقرار نسازند، به پيكار عليه كفر ادامه مي دهند.

 اميدوارم با نثار خون، خوني كه در مقابل اسلام ناچيز است، اين انقلاب زمينه ساز انقلاب مهدي (عج) باشد. همانند بدر و خندق احساس مي كنم كه در كنار پيامبرم و هر لحظه در جلوي چشمانم امام زمانم را مي بينم و چشمم در تاريكي به جمالش می افتد. اگر لياقت داشتم در ركابش شهيد می شوم و به اين درجه ی رفيع نایل می گردم. ما ايراني ها مثل مردم      بي وفاي كوفه نيستيم كه در كوفه حضرت مسلم (ع) و در صحراي كربلا امام حسين (ع) را تنها گذاشتند. با پيام امام عصر ما، خميني كبير ديگر نتوانستم طاقت بياورم و براي احياي اسلام عزيز و انجام وعده ی خود، داوطلبانه به جبهه رفتم.

 سلام و درود بر پيشتازان انقلاب اسلامي كه در رأس آن قاید اعظم، امام خميني، پرچم دار حماسه آفرين حسيني قرار دارد. در دنيا دو صف وجود دارد، صف باطل كه همان خط يزيد و فرعون هست و صف حق كه صف تمامي پيامبران و راه خميني كبير است.

 اين خط سرخ 1400 سال ادامه دارد و از اين به بعد هم ادامه خواهد داشت. من با كمال ميل و پيروزي اسلام به جبهه های مقدس مي روم. مي رويم، چون ما به خودمان تعلق نداريم؛ يعني خلق نشده ايم تا راحت طلب يا در پي آسايش دنيوي باشيم. بعد از شهادتم، وصيتم به پدر و مادر و خواهر و برادر اين است که سياه نپوشند و عزا نگيرند، چون شب داماديم است.

از والدينم خواهانم كه شاد باشند زيرا روز عزاي كفار است و جشن مسلمين. به پدرم بگویيد كه ديگر پيش جدمان سر شكسته نیستی چون پسرت راهي را كه رفتند رفت. پدرم درود بر تو كه چنان ابراهيم فرزند خويش را به فرمان خداي بزرگ به قربانگاه فرستادي! بدان و آگاه باش كه اسماعيلت هرگز از فرمان باري تعالي سرباز نمي زند و مرگ در راه خدا را جز سعادت نمي داند. پدر زندگي يك كلاس درس بيش نيست كه انسان بايد دير يا زود امتحان پس دهد و اگر من داوطلبانه به جبهه براي دفاع از حق و اسلام عازم شدم، شايد موقع امتحانم فرا رسيده است.

 مادرم، سلام بر تو كه بالاخره بر احساس مادرانه ات پيروز شدي و فرزندت را روانه ی ميدان نبرد كفار و مسلمين كردي و گفتي كه تو را در راه خدا هديه انقلاب اسلامي مي كنم. و من به وجود تو افتخار مي كنم كه مادري از سلاله ی فاطمه‌ی زهرا (ع) هستي. مادرم مانند كوه باش و استقامت كن. فقط از يادت نرود كه شب دو ركعت نماز براي سلامتي امام بخوانی و دو ركعت نماز هم براي ظهور امام زمان(عج).

برادرم، راه خدا بهترين و برترين راه هاست، پوينده و كوشنده در اين راه باش. اي برادر عزيزم. پيوسته در راه اعتلاي اسلام عزيز كوشا بوده و تمامي فرمان های امام را با جان و دل پذيرا باشيد. زمان، زمان حسين(ع) است و ايام، ايام عاشورا.

خواهرم زينب وار با ناملايمات دست و پنجه نرم كن و زينب گونه پيام شهيدان راه خدا را به جهانيان برسان. اي خواهر عزيزم، حجاب و عفت و پاكدامني را سرلوحه ی زندگي خودتان قرار دهيد و هميشه فاطمه وار و زينب گونه زندگي و مبارزه كن. پدر و مادر عزيزم و هم‌رزمان عزيزم، اين آب و خاك و ملكيت اسلام بر گردن ما حق دارد، در حفظ آن كوشش كنيم و نگذاريم به دست اجنبيان از بين برود. اسلحه را زمين نگذاريد و راهم را ادامه دهيد.

اميدوارم هيچ وقت به من ناكام نگوئيد چون در نهايت كامم را گرفتم كه بهترين           نعمت هاست. اگر خواستيد برای من مجلس عزاداري بگيريد تجملي نكنيد و پول آن را به مناطق جنگي اختصاص بدهيد. در آخر ما بايد به سراغ مرگ برويم، مگر انسان يك دفعه بيشتر مي ميرد، پس چه بهتر كه آن يك دفعه هم در راه خدا باشد!

پيام به مردم ايران و مستضعفين جهان دارم که اين همه كمك به رزمندگان كردند. با چه زباني از اين ها تشكر كنم؟! سلامتي و نصرت و پيروزي مسلمين را از خداي بزرگ خواستارم. برادر من تعدادي كتاب در خانه دارم به بسيج مستضعفين و انجمن اسلامي و مسجد مجاهدين بدهيد و در آخر دعاي هميشه امام:

خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار از عمر ما بكاه و بر عمر او بيفزاي
ج

خدايا خدايا تا انقلاب مهدي رزمندگان زخمي شفايشان بفرماي

خدايا پيروز كن اسلام و رهبرش را خدايا نابود كن صدام و لشكرش را

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ناظر تارنما در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کلیپ هفته

فیلم / اشکهای حاج قاسم سلیمانی در کنار اروند

مصاحبه و گفتگو
آخرین مطالب