۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۵:۵۴ شناسه :۱۰۵۷۴

وصیت نامه شهيد ناصرطاووسي

وصیت نامه شهيد ناصرطاووسي

بسم رب الشهدا والصديقين

به نام الله پاسدار حرمت خون شهيدان. وصيت نامه خودم را با نام الله شروع مي كنم.

با سلام فراوان به منجي عالم بشريت، حضرت مهدي (عج) و نایب بر حقش، امام خميني و با سلام به ارواح پاك شهداي حق عليه باطل وبا سلام و درود بر رزمندگان جان بر كف و پرتوان اسلام و با عرض سلام خدمت پدر و مادر عزيزم.

پدر و مادرجان، همه‌ی ما مي دانيم روزي به دنيا آمده ايم و روزي هم از دنيا خواهيم رفت. خوش به حال كساني كه در راه خدا كشته مي شوند و با نثار جان خود بهشت را از آن خود مي کنند! پدر عزيزم، من امانتي از طرف خدا در دست شما هستم، من متعلق به اویم و هر موقع او بخواهد من را از شما جدا كند، شما نبايد ناراحت شوید، چون صلاح خدا آن گونه است.

مادر عزيزم، مي دانم كه چه شب ها در بالينم بيدار ماندي و چه زحمت ها كشيدي و مرا به اين سن و سال رسانيده اي. در آخر نتوانستم جبران زحمت هاي شما را بكنم. اميدوارم خداوند به شما اجر عظيم و صبر جليل عنايت فرمايد.

پدر و مادر و خواهران و برادران عزيزم، خواهش مي كنم كه اصلاً برايم اشك نريزيد و ناراحت نباشيد، مگر خون من از خون حضرت علي اكبر رنگين تر است كه به ميدان نبرد رفت و شهيد شد! من در پايان از تمامي قوم و خويش ها طلب بخشش مي كنم. اميدوارم كه خداي مهربان اين قرباني ناقابل را از شما قبول بفرمايد.

خداحافظ

به اميد پيروزي نهايي رزمندگان اسلام و به اميد زيارت كربلا

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

29/9/64